На високому рівні

​Доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Валерій Махинько прочитав відкриту лекцію «Проектування підприємств хлібопекарської промисловості» з дисципліни «Проектування борошняних, кондитерських виробів» для студентів четвертого курсу кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Навчально-наукового інституту харчових виробництв НУХТ.

На відкритому занятті були присутні фахівець навчально-методичного управління університету Алла Оскілко, колеги і викладачі, а також завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса.

Заняття розпочалося зі з’ясування, що студенти уже повинні знати, а що вивчатиметься в подальшому по цій дисципліні. Після чого лектор представив студентам тему та план лекції. Валерій Махинько розпочав лекцію з історичного екскурсу будівництва хлібопекарських підприємств в м. Києві. Далі лектор акцентував увагу студентів на правилах вибору необхідної потужності проектованих підприємств та етапного методу проектування. Завершилася лекція детальним обговоренням питання проектування відділень приймання, зберігання та підготовки сировини.

Лекція була прочитана з використанням мультимедійних засобів, на високому методичному рівні з дотриманням усіх необхідних норм і вимог.

Comments are closed.