Фахівці роз’яснюють

​Із запрошення на День відкритих дверей, що відбудеться в університеті 6 жовтня, розпочав свою зустріч зі студентами Сумської філії НУХТ доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Валерій Махинько.

Фахівець розповів про традиційно насичену програму цього загальноуніверситетського заходу: зустріч із керівництвом і викладачами різних кафедр, проведення екскурсій та майстер-класів.

Особливе зацікавлення студентів викликала інформація про можливі новації у Правилах прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році. Адже вже другий рік за деякими спеціальностями передбачається здавання єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу в магістратуру. Валерій Махинько наголосив, що у цьогорічному проекті згаданих правил до переліку спеціальностей, що передбачають вступ за результатами ЗНО, не включені «Харчові технології», тому студенти мають можливість продовжити навчання у базовому університеті, вступивши до магістратури ще за чинними правилами прийому.

Спілкування завершилося жвавим обговоренням можливостей і перспектив одержання диплому магістра, відповідями на запитання і спільним фото.

 

Comments are closed.