Профорієнтаційна робота

20 вересня 2018 в Обухівському районному центрі культури  та дозвілля відбулася Ярмарка професій.

Працівники нашого університету проводили бесіду із школярами старших класів , доносячи до них  загальну інформацію про  НУХТ, особливості та переваги навчання у нашому навчальному закладі, про широкий спектр випускових спеціальностей, про можливості отримання як  теоретичних знань так і практичних навиків на провідних підприємствах країни та про можливості працевлаштування наших випускників. Школярам були представленні роздаткові матеріали про наші наукові підрозділи та університет в загальному , які, можливо, допоможуть у майбутньому зацікавленим учням визначитися із  своєю майбутньою професією і поповнити ряди наших студентів.

Представником від наукового підрозділу ННІХТ була асистент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських  виробів  Онофрійчук Оксана, яка надавала ґрунтовну  інформацію  про особливості та переваги  серед інших нашого вузу, ділилася зі школярами своїм студентським життям у нашому університеті.

Для учнів було проведено майстер-клас по виготовленню тістечка «Солодка картопля». Спочатку фахівець детально розповіла про необхідні інгредієнти, їх компонування й технологію виготовлення, а далі продемонструвала покроково увесь процес. Охочі учні  активно приймали участь у формуванні десерту, проявляючи свою фантазію та здібності і з задоволенням проводили дегустацію готового продукту.