Майстер-клас викладання

​Завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса провів відкрите лекційне заняття «Екструзія – сучасний спосіб виробництва харчових продуктів. Зміни основних компонентів зернової сировини в процесі екструзії» з дисципліни «Низькотемпературні та екструзійні технології» для студентів четвертого курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій (ННІХТ) кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів.

На відкритому занятті були присутні викладачі кафедри, заступник директора з навчальної роботи ННІХТ Олена Супрун-Крестова, відповідальна за навчально-методичну роботу та інноваційні методи навчання ННІХТ Олена Білик, а також фахівець навчально-методичного управління університету Алла Оскілко.

На початку лекції Володимир Ковбаса розповів про переваги високотемпературної екструзії та навів технологічні схеми виробництва екструзійних продуктів. Лектор детально розкрив питання будови екструдерів, їх класифікації та процесів, що відбуваються в різних зонах. Особлива увага була приділена змінам, які відбуваються з біополімерами зерна в процесі екструзійного оброблення. Студентам роз’яснено призначення технологічних операцій та їх параметри, вплив температурних режимів і вологості на хід процесу екструзії та якість готової продукції.

Складність механічного процесу була продемонстрована за допомогою мультимедійних засобів і роздаткового матеріалу.

Лекція прочитана у невимушеній формі на високому науковому та методичному рівні з дотриманням усіх необхідних норм і вимог.

Comments are closed.