Ще одна перемога в науковому світі

В рамках розширеного засідання кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся попередній захист дисертаційної роботи аспіранта Есьми Фаїківни на тему «Забезпечення тривалості зберігання хлібобулочних виробів з пшеничного борошна застосуванням комплексних поліпшувачів», науковий керівник Олена Білик.

Хлібобулочні вироби досить частий харчовий продукт серед українського населення. Термін зберігання хлібобулочних виробів становить 3-5 діб, для його подовження та удосконалення прискореної технології хлібобулочних виробів з пшеничного борошна аспірантом було запропоновано розробити комплексні хлібопекарські поліпшувачі на основі нетрадиційної сировини (квасолевого, пивного, картопляного порошків та ін.).

Рецензували роботу: професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Віра Дробот, та доценти цієї ж кафедри Юлія Бондаренко та Анна Грищенко. Усі рецензенти відмітили актуальність роботи, значний обсяг проведеної роботи і дали позитивні відгуки. Поставили запитання та взяли участь в обговоренні роботи професори та доценти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Антонелла Дорохович, Валерій Махинько, Лариса Михонік, Наталія Фалендиш, декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва та ін.

Підтримати Есьму Фаїківну прийшли викладачі та аспіранти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, технології консервування, готельно-ресторанної справи, експертизи харчових продуктів а також друзі, колеги та рідні.

Есьма Фаїківна успішно представила свою дисертаційну роботу та дала відповіді на всі поставлені запитання і зауваження. За результатами відкритого голосування дисертаційну роботу рекомендовано до розгляду у спеціалізованій вченій раді Д 26.058.06.