Вже Магістри

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів завершилися захисти магістерських робіт зі спеціальності 8.05170103 “Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів” заочної форми навчання.

Очолив роботу Екзаменаційної комісії генеральний директор об’єднання підприємств хлібопекарної промисловості «Укрхлібпром» Олександр Васильченко. В комісії працювали завідувач кафедри технології хлібопекарських виробів Володимир Ковбаса, професори кафедри Віра Дробот і Вікторія Дорохович та асистент, секретар ЕК – Юля Звягінцева-Семенець.

На захисті також були присутні наукові керівники дипломних проектів, одногрупники та колеги, які прийшли підтримати своїх друзів.

Головним направленням магістерських робіт стало удосконалення технологій виробництва хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів з метою підвищення їх якості. Магістранти працювали з високобілковою рослинною сировиною, досліджували можливість використання фруктових вичавок і овочевих шротів з метою підвищення харчової цінності своїх виробів, а також проектували їх технології виробництва на підприємствах.

Члени ЕК дали високу оцінку представленим роботам, вмінню магістрів застосовувати набуті в університеті теоретичні знання та навички, творчо підходити до вирішення проблем та наполегливо працювати для досягнення поставлених цілей.

Вітаємо магістрів із успішним захистом дипломів і бажаємо їм успіхів у професійному житті!