ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

17 травня 2018 р. в усьому світі відмічають День вишиванки – свято, присвячене вшануванню української національної культури. У цей день, який щороку відзначається у третій четвер травня, усі охочі можуть долучитися до свята, просто одягнувши на навчання, роботу чи прогулянку вишиванку.

День вишиванки, незважаючи на свій молодий вік, набуває широкої популярності і стало традиційним. Людей, одягнутих у різнобарвні вишиванки, можна зустріти не лише в Україні, але й далеко за її межами – в країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Австралії тощо.

До цього світлого та яскравого свята також долучилися студенти ННІХТ з наставниками кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів.

Отримані позитивні емоції від фотосесії та флешмобу, організованих студрадою ННІХТ в холі 2-го поверху корпусу А, ще надовго залишаться у паям’яті учасників заходу.