Курс – на вдосконалення

​На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся науковий семінар «Вплив порошку топінамбура та частково знежиреного борошна насіння олійних культур на зберігання заварного хліба із житнього борошна» аспірантки Наталії Пашової. Науковий керівник – доцент, кандидат технічних наук Галина Волощук.

Заварний житній хліб – незмінний харчовий продукт українського населення ще з давніх-давен. Завжди буде актуальним розроблення та розширення асортименту популярних борошняних виробів із покращеними споживчими характеристиками. Тому аспірантом було запропоновано використати нетрадиційну сировину – порошок топінамбура і частково знежирене борошно насіння олійних культур, з метою подовження терміну зберігання хліба житнього.

У процесі роботи Наталія Пашова провела дослідження хімічного складу обраних добавок та їх впливу на якість кінцевого продукту. Під час презентації доповідач навела порівняльну характеристику фізико-хімічних показників, зокрема рентгенограм і дериваторам, дослідних зразків хліба. Також Наталія Пашова представила дослідження впливу нетрадиційної сировини на мікрофлору тіста та готових виробів.

Після закінчення доповіді викладачі кафедри задали питання і висловили побажання та рекомендації щодо подальшої наукової роботи.

Comments are closed.