Його Величність Етикет

Традиційно кожного року навесні наставники кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів разом зі студентами 1-3 курсів Навчально-наукового інституту харчових технологій проводять тематичні заходи. Цього року темою зустрічі став «Його Величність Етикет». Студенти підготували захоплюючі доповіді про формування правил поведінки та звичаїв від давнини до сьогодення: «Етикет давніх слов’ян» (ТХ-3-16ск), «Етикет давніх єгиптян» (ТІ-1-2), «Етикет давніх римлян» (ТХ-3-5), «Етикет Середньовіччя» (ТІ-2-6) та «Сучасний Етикет» (ТХ-3-4).

Гості заходу, серед яких представники дирекції Навчально-наукового інституту харчових технологій та викладачі кафедри, із задоволенням дізналися, що з часів Стародавнього Риму прийшов до нас звичай гостинності, безшумно їсти і правильно поводитися зі столовими приборами вміли ще стародавні єгиптяни, а в часи середньовіччя ознакою вихованості вважали те, що кавалери сідали за обідній стіл поруч із своїми дамами. Група ТХ-3-16ск розповіла про звичаї давніх слов’ян, вбравшись у національні українські костюми, а доповідачі групи ТХ-3-4 нагадали студентам про правила поведінки в сучасному повсякденному житті, в тому числі під час навчання в університеті.

Наприкінці заходу його ведуча Лариса Михонік подякувала доповідачам за представлені змістовні доповіді та всім присутнім за увагу і підтримку.

Comments are closed.