У полі зору науковців

​У Міжнародному виставковому центрі триває Всеукраїнський тиждень харчових технологій, програмою якого передбачені цікаві різнопланові заходи, у тому числі й наукові конференції, дві з яких організували та провели фахівці кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів нашого університету.

Традиційно значну зацікавленість учасників і гостей форуму, науковців, виробничників і студентів викликала Міжнародна спеціалізована науково-практична конференція «Здобутки та перспективи розвитку кондитерської галузі», яку наші вчені провели спільно з асоціацією

«Укркондитерпром» та виставковою фірмою «АККО ІНТЕРНЕШНЛ» 13 вересня.

Присутніх привітав завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, професор Володимир Ковбаса.

Про зміни в оформленні нормативної документації в кондитерській галузі йшлося у виступі голови ТК по стандартизації, радника президента асоціації «Укркондпром» Юрія Кожанова. Фактори успішних продажів українських товарів у міжнародних торговельних мережах навів віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Денис К

расніков. Цукрам, цукрозамінникам, підсолоджувачам та їх використанню при виробництві кондитерських виробів присвятила свій виступ професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Антонелла Дорохович.

Учасники конференції також багато говорили про сировину при створенні технологій нового асортименту кондитерських виробів, дискутували щодо перспективних напрямків збагачення кондитерських виробів мікро- та макроелементами, обговорювали базові стандарти харчової промисловості та перехід на європейську модель стандартизації, а також ділилися своїми досягненнями, розмірковували про наукове забезпечення подальшого розвитку галузі та визначали подальші перспективи.