Фахові випробування

Завершився конкурс серед студентів коледжів НУХТ «Кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв», організований кафедрою технології хлібопекарських і кондитерських виробів за підтримки дирекції Навчально-наукового інституту харчових технологій, ректорату та  керівництва виробничого цеху № 7 ПАТ «Київхліб».

Конкурс складався з трьох етапів.

На першому етапі випробувань учасники конкурсу мали підтвердити свої теоретичні знання виконанням практичних завдань. Студенти показали своє вміння у приготуванні бісквіту за традиційною технологією та булочного виробу – батону.  Цей етап відбувся в пекарському центрі фінської компанії «Лейпурін».

На другому етапі учасники представляли домашнє завдання – торти різних країн світу. Конкурсанти мали представити вироби та розповісти про традиції виготовлення французького торту «Опера», італійського «Тірамісу», «Чорного лісу» родом із Німеччини, та візитівки столиці України «Київського торту».

Домашнє завдання оцінювалось за ґрунтовністю представленої доповіді та дегустацією виробів. Членами конкурсної комісії другого етапу були завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса, професори Віра Юрчак і Вікторія Дорохович, доценти Лариса Михонік, Наталія Фалендиш та Анна Грищенко.

Третій етап конкурсу полягав у вирішенні теоретичних і практичних задач із технології хлібопекарського і кондитерського виробництва.

Усі учасники показали високі результати при вирішенні теоретичних і практичних задач, а також під час представлення домашнього завдання, тому кількість набраних балів відрізнялася незначно.

Також студенти відвідали виробничий цех № 7 ПАТ «Київхліб», де  мали можливість ознайомитися і поглибити свої знання з технології хлібобулочних, бубличних виробів і сухарів.

Учасників конкурсу нагородили дипломами та грамотами і привітали з перемогою директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко та завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Володимир Ковбаса у номінаціях:

– «Високий рівень теоретичної і практичної підготовки та краще домашнє завдання» – студентів Смілянського коледжу харчових технологій Вікторію Косенко та Юлію Писаренко; студентів Сумського коледжу харчової промисловості Вікторію Ткаченко та Марину Панікар;

– «Високий рівень практичної підготовки» – студентку Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Ольгу Качанюк;

– «Високий рівень теоретичної і практичної підготовки» – студентку Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Альону Романову;

– «Краще домашнє завдання та найяскравіша презентація» – студентів Київського коледжу ресторанного господарства Анну Шульгу та Марію Польських.

Приємним додатком до нагород стали комплекти навчальної літератури, подаровані всім учасникам конкурсу.

Конкурсна комісія відзначили також керівників студентів – викладачів Тетяну Федорову, Людмилу Черниш, Оксану Шуляк, Наталію Павельчук, Валентину Заславну та побажала усім творчих успіхів.