Подвійний ефект

26 травня 2017 р. доценти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Інна Зінченко та Юлія Бондаренко разом зі студентами груп ТХ-2-4 та ТХ-2-5 відвідали Київський ботанічний сад ім. ак. Фоміна О.В., в т.ч. оранжерейний комплекс тропічних і субтропічних рослин. Студенти познайомилися із унікальною колекцією рослин різного географічного походження, яка налічує декілька тисяч видів, різновидностей, форм і сортів і є однією з найчисленніших в Україні, яка зібрана зусиллями кількох поколінь ботаніків.

Студенти розглянули широкий асортимент декоративних рослин – ряд сукулентів, папоротей, ароїдних, бромелієвих, лататтєвих, плодових тропічних і субтропічних. Отримана інформація корисна не лише для загального розвитку студентів, а й для професійного, так як деякі з представлених рослин та їх плоди є безпосередньо продуктами харчування або використовуються як сировина в харчовій промисловості (цитрусові, бананове, коричне та кавове дерева, лавр, тощо).