Досвід кращих

Доцент кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів Віта Терлецька провела відкрите лекційне заняття «Технологія харчоконцентратів» із дисципліни «Технологія харчових виробництв» для студентів третього курсу Навчально-наукового інституту харчових технологій.

На відкритому занятті були присутні завідувач кафедри Володимир Ковбаса, викладачі, а також представник навчально-методичного управління університету Алла Оскілко.

На лекції розглянули асортимент харчоконцентратів та їх класифікацію. Лектором була охарактеризована сировина та особливості її підготовки для використання у технології харчових концентратів.

Особлива увага була приділена технології найрізноманітнішої групи харчоконцентратів обідніх страв (супи та каші швидкого приготування). Студентам було роз’яснене призначення технологічних операцій та їх параметри, принципи роботи різних марок обладнання, вплив технологічних режимів на якість і вихід продукції.

Лекція була прочитана на високому методичному рівні з дотриманням усіх необхідних норм і вимог із використанням роздаткового матеріалу та мультимедійної презентації.