Практично цінні дослідження

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся попередній захист дисертаційної роботи «Використання високобілкової рослинної сировини у хлібобулочних виробах спеціального дієтичного споживання» аспірантки Людмили Черниш. Науковий керівник – докторант кафедри Валерій Махинько.

Автором запропоновано використовувати комплекс високобілкової рослинної сировини у виробництві хлібобулочних виробів із підвищеним вмістом білків. Такий хліб рекомендовано споживати людям, що залучені до важкої фізичної праці, та спортсменам.

Внаслідок вдалого поєднання сухої пшеничної клейковини, ізолятів соєвого, горохового та рисового білків вдалося вдало поліпшити амінокислотний склад хліба, що значно підвищує його біологічну цінність.

У роботі наведені результати досліджень впливу високобілкової сировини на технологічний процес і якість виробів, пояснені особливості взаємодії різних білків, досліджені процеси черствіння, тощо.

Рецензували роботу: професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Віра Дробот, доцент цієї ж кафедри Олена Білик, доцент кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Наталія Бондар. Усі рецензенти відзначили актуальність роботи, практичну цінність і дали позитивні відгуки. В обговоренні роботи взяли участь професор кафедри технології цукру і підготовки води Олена Грабовська та заступник директора Навчально-наукового інституту харчових технологій нашого університету, професор кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Петро Шиян.

Людмила Черниш гідно представила свою дисертаційну роботу та відповіла на всі поставлені запитання. За результатами відкритого голосування дисертаційна робота рекомендована до розгляду у спеціалізованій вченій раді Д 26.058.06.

Comments are closed.