Писарець Ольга Петрівна

ПисарецьКандидат технічних наук, асистент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів.

У 2011 році закінчила Національний університет харчових технологій за спеціальністю «Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів», отримала диплом магістра.

З 2013 року, працює на посаді наукового співробітника в науково-дослідній лабораторії борошномельно-круп’яного та хлібопекарного виробництва Інституту продовольчих ресурсів НААН України.

У 2015 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 05.18.01 – Технологія хлібопекарських продуктів та харчових концентратів на тему: «Удосконалення технології хлібобулочних виробів з використанням кукурудзяного борошна»

На кафедрі працює з 2016 року.

Автор понад 20 наукових праць.