Фалендиш Наталія Олексіївна

%d1%84%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b4%d0%b8%d1%88

Кандидат технічних наук, доцент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів.

Закінчила Київський технологічний інститут харчової промисловості (нині – НУХТ) за спеціальністю «Технологія хлібопекарського, макаронного і кондитерського виробництв».

Вчений ступінь кандидата технічних наук отримала у 1996 році, вчене звання доцента  – у 2007 році.

На кафедрі працює з 1999 року. Загальний стаж педагогічної роботи складає понад 20 років.

Наукова робота: розробка технологія хліба підвищеної харчової цінності, збагаченого харчовими волокнами.

Автор понад 97 наукових праць (7 з них входять до науковометричних баз ISSN 1727-7108, EBSCOhost, Index Copernicus, Google Scholar, CABI Full Text, Universal Impact Factor), 12 патентів, 3 навчальні посібники.

Здійснює керівництво науково-дослідною роботою магістрантів та одного аспіранта.