Пічкур Віталій Яковлевич

%d0%bf%d1%96%d1%87%d0%ba%d1%83%d1%80

Кандидат технічних наук, асистент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів.

Закінчив Національний університет харчових технологій за спеціальністю «Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів», отримав диплом магістра.

У 2016 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 05.18.01 – технологія хлібопекарських продуктів та харчових концентратів на тему: «Використання екструзійних видів крохмалю для інтенсифікації приготування харчоконцентратів обідніх страв».

На кафедрі працює з 2015 року, виконує обов’язки відповідального за інформаційну діяльність кафедри.

Загальний стаж педагогічної роботи складає 1 рік, наукової роботи – 1 рік.

Автор понад 21 наукову працю, в тому числі 6 статей, 3 патентів України на корисну модель.