Малиновський Віталій Васильович

%d0%bc%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d0%bd%d0%be%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b8%d0%b9

Старший викладач Малиновський Віталій Васильович

Заслужений працівник промисловості України, нагороджений державною нагородою орденом “За заслуги 3-го ступеня”, нагрудними знаками “За заслуги” Держспоживстандарта України та “Знак Пошани” Київського міського голови, відзнакою “Заслужений працівник ВАТ “Київхліб”, численними грамотами міністерств та відомств.

Закінчив Київський ордена Леніна політехнічний інститут за спеціальністю “Машини і апарати хімічних виробництв”. Питаннями організації виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів займається з 1970року.

На кафедрі працює з 1996 року. Загальний стаж педагогічної роботи складає 20 років. Співавтор понад 20 статей, одного патенту України, двох авторських свідоцтв та 8 методичних рекомендацій. Здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів, а також технологічною та переддипломною практиками.